Басейнове управління водних ресурсів р.Тиса (БУВР Тиси) є державною організацією у сфері управління водними ресурсами та протипаводкового захисту на Закарпатті. Будучи відповідальним за надійне технічне обслуговування водних систем, споруд, запобігання шкідливому впливу вод, впровадження Паводкової та Водної Рамкової Директив ЄС, БУВР Тиса має великий досвід (більше 16 років) реалізації та управління транскордонними проектами з питань водного господарства в регіоні. Управління має кваліфікованих експертів та технічні засоби для реалізації Проекту.

Верхнє-Тисайська Регіональна Дирекція Водних Справ –професійна організація, яка обслуговує водні об’єкти, веде протипаводковий захист, доглядає за якістю та обсягами поверхневих вод. Територіальний підрозділ в с. Матесалка буде відповідати за безпосередню реалізацію проектної діяльності на території Угорщини. Верхнє-Тисайська Регіональна Дирекція Водних Справ має великий досвід реалізації проектів комплексного управління водними ресурсами, впровадження Паводкової та Водної Рамкової Директив ЄС. Партнерство сприятиме обміну досвідом, розвитку спільної меліоративної системи.

Виноградівське міжрайонне управління водного господарства (ВМУВГ) є місцевим підрозділом БУВР Тиси, який відповідає за управління водними ресурсами, протипаводковий захист на цільовій території Проекту в Україні. Маючи всіх необхідних фахівців, засоби, знання про цільовий водозбірний басейн, ВМУВГ буде сприяти підготовці та виконанню будівельних робіт, залученню місцевої громадськості та місцевих органів самоуправління.

Виноградівська державна районна адміністрація (ВРДА) є органом законодавчої влади, відповідальним за розробку та впровадження програм місцевого розвитку, залучення громадян до процесу прийняття рішень, зокрема заходів з управління паводками. У рамках Проекту вона буде відповідати за організацію та участь у інформаційних кампаніях, впровадження й оцінку запропонованих заходів на території регіону.

Громадська організація «ЕКОСФЕРА» займається вивченням навколишнього середовища, вживає заходів для його захисту, сприяє екологічній освіті населення регіону. Маючи величезний досвід реалізації транскордонних проектів, вона буде відповідати за інформаційні та екологічні заходи з вчителями та школярами у рамках Проекту.

Всі партнери активно співпрацюють з метою успішного впровадження Проєкту, забезпечують доступність результатів проєкту для громадськості з популяризацією того факту, що фінансування здійснюється з фондів ЄС у рамках Програми транскордонного співробітництва (ЄІД). Партнери надають всю необхідну професійну підтримку один одному і вирішують всі проблеми, що виникають під час реалізації проєкту, на основі принципів спільного розподілу зобов’язань та прийняття спільних рішень.